KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10941043
nr 1094 1043
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Oljemålning, Gösta Werner (1909-1989), Monogramsignerad, Landskap, 54x73
Kondition: krackeleringar, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2017
kl 20:45:33
350 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner